04.09.2015 Wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży w Bibliotece Publicznej w Lasku

W pierwszym dniu wakacji odbyło się spotkanie z Panią Moniką Luberda, autorką książki pt. „Najpiękniejsze bajki o gotowaniu w wesołym wydaniu”, która przeczytała krótki fragment swojej książki oraz odpowiadała na pytania uczestników.
Podczas kolejnych dni dzieci uczestniczyły w różnych grach i zabawach, przygotowanych przez bibliotekę. Były zawody ruchowe - drużynowe, bieg przez przeszkody, napełnianie wodą pustych butelek. Rozwiązywano krzyżówki, rebusy, zagadki. Grano w kalambury, układano puzzle. Na warsztatach plastycznych powstały ciekawe prace. W ostatnim dniu zajęć dzieci wykonały grę planszową. Wszystkim uczestnikom wakacyjnych zajęć serdecznie dziękuję i zapraszam do odwiedzania biblioteki.

IMG_0123.jpg IMG_0123