Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie
2016-3-17
05.02.2016Gminny Konkurs na Lalkę Teatralną
Żabno M-GBP

Miejsko-Gminna Bibliotek Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu już po raz piąty organizują Gminny Konkurs na Lalkę Teatralną, który towarzyszyć będzie 31. Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych „O Wielką Nagrodę Zająca Poziomki”. Patronat honorowy nad tym konkursem objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior.

Do udziału w konkursie zapraszamy wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Żabno. Prace można składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie do 10 marca 2016 r.
Otwarcie wystawy pokonkursowej połączonej z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 17 marca 2016 r. w Galerii „Rozmaitości” Gminnego Centrum Kultury w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród zostanie podana na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl). Wystawa lalek teatralnych potrwa do 22 kwietnia.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru MASKA z Rzeszowa.
Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępna na www.biblioteka.zabno.pl.
lalka.jpg

lalka.jpg lalka