08.04.2016"O finansach... w bibliotece" - drugie szkolenie

ofi1.jpg
7 kwietnia 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach Projektu „O finansach… w bibliotece”, a poświęcone zostało tematyce bankowości internetowej. Pierwszym punktem szkolenia było uporządkowanie wiedzy uczestników o podstawowych produktach bankowych, a także dostarczenie wiadomości o zakładaniu konta bankowego, w tym e-konta. Następnie wykładowcy przedstawili podstawowe informacje o zasadach wyboru oferty bankowej i podejmowania indywidualnych decyzji bankowych. Kolejnym etapem spotkania było rozwijanie umiejętności uczestników w zakresie posługiwania się bankowością elektroniczną, w tym z wysyłaniem przelewów. Ponadto przedstawione zostały wiadomości dotyczące praw klienta banku oraz doskonalenia umiejętności egzekwowania własnych praw konsumenckich.

Na kolejne szkolenie poświęcone zasadom wyboru najk­orzy­stni­ejsz­ej oferty bankowej zapraszamy 14 kwietnia 2016 r. Na spotkaniu obecna będzie ekspert w dziedzinie bankowości – Małgorzata Hajdo, Dyrektor Banku PKO BP, Oddziału 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

ofi1.jpg ofi1