19.04.2016"O finansach... w bibliotece" - trzecie szkolenie

ofinansach.jpg
Kolejne, trzecie spotkanie w ramach Projektu „O finansach… w bibliotece” odbyło się 14.04.2016 r. Tym razem tematyka obejmowała zagadnienia związane z podstawowymi produktami bankowymi takimi jak lokaty, kredyty i karty płatnicze. Temat został bardzo dokładnie omówiony przez eksperta w dziedzinie bankowości Małgorzatę Hajdo, Dyrektora Banku PKO BP, Oddziału 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, która rozwinęła wiele ciekawych wątków na temat rodzajów lokat, wyjaśniła na co zwracać uwagę lokując swoje środki finansowe. Wyczerpująco przedstawiła jakie są rodzaje kart, czym się różnią, na co zwracać uwagę decydując się na skorzystanie z tej usługi bankowej. Wykład został poprowadzony w sposób niezwykle zajmujący, ale też inspirujący do zadawania pytań i dalszego zgłębiania poruszanych tematów. Udział w spotkaniu umożliwił doskonalenie umiejętności racjonalnego gospodarowania środkami finansowymi oraz korzystnie wpłynął na kształtowanie postawy odpo­wied­zial­nośc­i za podejmowane decyzje. Uczestnicy zajęć poznali i nauczyli się, jak korzystać z dostępnych narzędzi internetowych pomocnych w poszukiwaniu informacji dotyczących podstawowych produktów bankowych oraz informacji przydatnych w podejmowaniu decyzji finansowych.

Na kolejne spotkanie z cyklu "O finansach... w bibliotece" zapraszamy już 21 kwietnia o godzinie 14:00.

ofinansach.jpg ofinansach
ofi31.jpg ofi31