18.05.2016X Gminny Konkurs Czytelniczy

W dniu 18.05.2016 r. odbył się X Gminny Konkurs Czytelniczy „Czy znasz te książki?”. Konkurs został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, czytelnicy bibliotek publicznych z następujących miejscowości: Gronków, Krauszów, Lasek, Obidowa, Ostrowsko, Pyzówka, Waksmund.
Komisja przesłuchała 13 uczestników ze szkół podstawowych.Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe i rzeczowe oraz dyplomy. Gościem konkursu była autorka jednej z książek obowiązujących w konkursie Pani Renata Klamerus, która podczas przerwy przeprowadziła krótkie spotkanie autorskie.
Laureatom gratulujemy. Wszystkim uczestnikom, nauczycielom, opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

konkurs maj 2016 (2).jpg konkurs maj 2016 (2)