15.06.2016W zaczarowanym świecie książek
,,Witam cię kartek szelestem, tytułem na pierwszej stronie ...'' - tymi słowami wiersza przywitane zostały dzieci z klasy II c szkoły podstawowej w Rychtalu, które wraz z wychowawcą Barbarą Ćwikłą odwiedziły 15 czerwca Gminną Bibliotekę Publiczną w Rychtalu.

Dzieci wzięły udział w lekcji bibliotecznej, podczas której przypomniano im o zasadach korzystania z biblioteki i jej zasobów oraz o konieczności poszanowania książek. Dowiedziały się również jak wiele pożytku płynie z czytania książek już od najmłodszych lat.
Uczniowie wzięli czynny udział w lekcji rozwiązując krzyżówki i zagadki, wykazując się przy tym bardzo dobrą znajomością bajek i baśni. Na zakończenie spotkania wykonali piękne zakładki do książek, które będą służyły naszym czytelnikom.
Dziękujemy klasie II c za miłe spotkanie i zapraszamy do odwiedzania naszej placówki.

1.jpg 1
3.jpg 3