25.10.2016BAZA FILMÓW ACADEMIC VIDEO ONLINE W DOSTĘPIE TESTOWYM

alexander.png

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Academic Video Online: Premium wydawnictwa Alexander Street. Jest to największa kolekcja filmów edukacyjnych przeznaczonych dla studentów, wykładowców i pracowników naukowych. Treści zawarte w kolekcjach zostały dobrane przez specjalistów z danych dziedzin tak, aby były dopasowane i wspierały program nauczania na uczelniach wyższych oraz prowadzone projekty badawcze.

Platforma zawiera filmy w jakości HD i narzędzia umożliwiające tworzenie klipów z fragmentów filmów. Wszystkie filmy zawierają transkrypty mówionego tekstu. Oprócz walorów edukacyjnych, bazy mogą być również z powodzeniem stosowane jako ciekawa pomoc w nauczaniu spec­jali­styc­zneg­o języka angielskiego.

Kolekcja PREMIUM zawiera ponad 58 000 filmów z następujących dziedzin tematycznych:
* nauki przyrodnicze i ścisłe,
* antropologia,
* pomoc i terapia psychologiczna,
* moda,
* biznes i ekonomia,
* pielęgniarstwo,
* gender studies,
* edukacja,
* film fabularny i dokumentalny,
* opieka zdrowotna,
* inżynieria,
* historia,
* muzyka i taniec,
* wiadomości i bieżące wydarzenia,
* teatr i dramaturgia,
* kryminalistyka.

AVO.png

Dostęp testowy jest aktywny do 20 listopada 2016 r.

Zapraszamy do korzystania!

więcej : biblioteka.pwsz.nysa.pl