15.11.2016BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO TESTOWANIA BAZY JSTOR

jstor.png

JSTOR to wiel­odzi­edzi­nowa­ biblioteka cyfrowa, utworzona w roku 1995 w celu umożliwienia bibliotekom inst­ytuc­jona­lnym­ dostarczania swym czytelnikom większej ilości zasobów, w wygodniejszy i szybszy sposób. Platforma zawiera obecnie ponad 2 300 czasopism wydawnictw akademickich, dostępnych od pierwszego opublikowanego numeru. Czasopisma zawarte w kolekcjach pochodzą z 57 państw i publikowane są w 30 językach.

Dostęp testowy obejmuje m.in. takie dziedziny jak: biznes i ekonomia, medycyna i zdrowie publiczne, historia, prawo, sztuka (w tym architektura i muzyka).

JSTOR systematycznie rozwija swą ofertę, zwiększając liczbę kolekcji dostępnych na platformie. Obecnie zawartość platformy liczy już 50 milionów stron i jest udostępniana przez ponad 10 000 bibliotek ze 172 krajów.

Dostęp testowy jest aktywny do 14 grudnia 2016 r.

Zapraszamy do korzystania!

więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl