15.12.2016Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie po dziesięciu latach spotkali się z Izabellą Klebańską

DSC00267.jpg
Dokładnie 7 grudnia 2016r. gościem Czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Liskowie była pani Izabella Klebańska. Po dziesięciu latach, wciąż taka sama, uśmiechnięta, przyjaźnie nastawiona do dzieci zawitała do Liskowa. Chęć uczestniczenia w spotkaniu wyrazili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Liskowie i Zakrzynie wraz z nauczycielami. Radosne miny dzieci dowodziły, że dobrze się czują z absolwentką Akademii Muzycznej. Pani Izabella chętnie z dziećmi pośpiewała, potańczyła, poćwiczyła. Opowiedziała o nutkach na pięciolinii, kluczu wiolinowym, humoresce, kaprysie i wielu innych odpowiednikach muzycznych. Na koniec spotkania ktoś zapukał do drzwi - dzieci z niedowierzaniem zobaczyły Mikołaja, którego przyprowadziła Wójt Gminy Lisków - Maria Krawiec. Z okazji Mikołajek blisko 200 dzieci zostali obdarowani słodyczami. Dziękujemy.

DSC00267.jpg DSC00267