07.06.2017NOC BIBLIOTEK w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie

IMG_1878.jpg

Gminna Biblioteka Publiczna w Liskowie włączyła się do ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek 2017. Promowaliśmy czytelnictwo przez spotkania autorskie, lekcje biblioteczne, warsztaty, imprezy kulturalno-oświatowe. Podczas promocji akcji wykorzystaliśmy materiały, które otrzymaliśmy od koordynatorów: książkę z serii „Biuro dete­ktyw­isty­czne­ Lassego i Mai”, „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, „Troja”, O dzieciach, które kochają książki”, oraz książkę do kolorowania „Wyspy”. Materiały, które otrzymaliśmy w ramach akcji są nam pomocne na co dzień. Dziękujemy!Przede wszystkim dziękujemy za wspólne świętowanie uczniom ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Lisków, uczniom Gimnazjum w Liskowie, uczniom z Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie, Przedszkolakom z Państwowego Przedszkola, Nauczycielom, Czytelnikom oraz studentom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Liskowie.

IMG_1878.jpg IMG_1878