Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Difin Spółka Akcyjna
[awatar]
Difin
Województwo: mazowieckie
Adres: ul. Kostrzewskiego 1
00-768 Warszawa

Wydawnictwo Difin istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w publikacjach z zakresu zarządzania, rachunkowości, ekonomii oraz prawa i administracji. Naszą ofertę znakomicie uzupełniają publikacje z dziedziny psychologii, socjologii, HR, logistyki i spedycji, bezpieczeństwa oraz marketingu. Difin jest również wydawcą podręczników akademickich oraz podręczników skierowanych do szkół pona­dgim­nazj­alny­ch do nauki przedmiotów zawodowych.

Atutem Wydawnictwa Difin jest rzetelna informacja poparta doświadczeniem autorów, znawców tematu, prof­esjo­nali­stów­ z czołowych polskich uczelni oraz praktyków z renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Odpowiadając na bardzo duże zainteresowanie naszymi publikacjami, w listopadzie 2011 roku Wydawnictwo Difin uruchomiło stacjonarną księgarnię w prestiżowej lokalizacji – w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wszystkich studentów, wykładowców, praktyków oraz przedsiębiorców serdecznie zapraszamy do skorzystania z proponowanych tam zniżek i promocji.

Ekspozycja
Moszczenica GBP
Mrągowo BM
Zagórów BPMiG
grejfrutoowa
Olesno OBP
andwoszcz

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo