Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
anna990
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5 6
 • [awatar]
  anna990
  Opium i cielesne uciechy na tle karnawału w Wenecji...Laudamia i Estavio oddają się grzesznym rozkoszom. On jest badaczem okultyzmu i znawcą tarota a ona widzi we snach twarze kobiet mordowanych w mieśnie od tygodni...Próbuje się dowiedzieć kto jest ich mordercą... • Świetny klimat powieści,która jest bardzo ciekawa i przyjemnie się ją czytało. Polecam bo w tej atmosferze owianej opium można się zatracić.
 • [awatar]
  anna990
  Historia hrabiny Elżbiety Batory. Będąc dzieckiem karmiła się okrucieństwem oglądając egzekucje. Kiedy dorosła stała się sadystką ktorej przyjemność sprawiało torturowanie służby i przypadkowych osób...Jej zamek w Czachticach omijano z daleka. Prawdziwy koszmar rozpoczął się kiedy Elżbieta uwierzyła że zatrzyma młodość i urodę kąpiąc się w dziewiczej krwi...Przez ponad dwadzieścia lat młode dziewczęta znikały bez śladu a w rzeczywistości ginęły po okrutnych torturach na zamku w Czachticach z rąk krwawej hrabiny i jej wiernej służby. Tajemnicze zdarzenia coraz bardziej interesowały wystraszoną lokalną społeczność... • Świetna książka o hrabinie Batory.Opisuje jej ogromne dziedziczne od pokoleń szaleństwo. Straszliwe tortury,intrygi,kłamstwa i zdrady przedstawione w treści oparte są na faktach historycznych co czyni tę powieść niezwykle ciekawą i pełną grozy. Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym tematem krwawej hrabiny .Jest to jak do tej pory najlepsza, najbardziej wiarygodna książka jaką o niej przeczytałam.
 • [awatar]
  anna990
  Opowieść o miłości. Lekarz wysłuchuje historii młodej kobiety która oskarżona jest o zabójstwo mężczyzny nad którego ciałem ją znaleziono....Lanny kocha Jonatana... Gotowa jest na wszystko żeby jego serce należało do niej ,żeby ją pokochał i został z nią na zawsze...Poznaje obdarzonego nadnaturalnymi mocami demonicznego Adaira który ma zdolność czynienia ludzi nieśmiertelnymi. Lanny dostaje od niego ten dar i wnika w świat władzy i rozkoszy cielesnych...Ciągle jednak myśli o swoim ukochanym i pragnie by on także był nieśmiertelny... • Mnie się ta historia bardzo podobała.Przenosi w inny świat...Z pewnością w świat grzeszny, namiętny, nieograniczony. Tak jest przez większość książki ale są momenty pięknej i czystej miłosci która mogłaby trwać wiecznie...
 • [awatar]
  anna990
  Opowieść o świecie nastolatków, o ich psychofizycznym dojrzewaniu...Nieśmiała Marysia przeprowadza się ze wsi do miasta, trafia do klasy do której uczęszczają dwie wyróżniające się dziewczyny. Kasia wprowadza Marysię w świat muzyki w której czai się zło. Bogata i wyniosła Ewa pokazuje jej natomiast luksusy i przyjemności...Obie nastolatki mają na dobrze wychowaną dziewczynę destrukcyjny wpływ. • Świetna książka pokazująca problemy dojrzewających dzieci.Bohaterki mają po 15 lat. To czas ich wewnętrznych i fizycznych przemian,kształtowania się ich seksualności, relacji z rówieśnikami...Autor świetnie to wszystko zawarł i książka jest wartościowa,interesująca i godna poleceniu nie tylko akurat młodszej grupie czytelników ale także i dorosłym ku przestrodze żeby ich dzieci nie znalazły siebie w żadnej z tych trzech głównych bohaterek. Oczywiście zachęcam do tej powieści.
 • [awatar]
  anna990
  Trzecia część Innych Aniołów.Nieb­iezp­iecz­eńst­wo jest coraz potężniejsze. W szkole w której Drew doskonaliła swoje moce doszło do zdrady, musiała uciekać...Jakby problemów było mało nadal nie potrafi dokonać wyboru pomiędzy chłopakami którzy skradli jej serce... • Przeczytane ponieważ miałam wypożyczony cały pakiet tych książek. Gdybym miała tylko jedną część to przeczytawszy ją z pewnością nigdy nie sięgnęłabym po drugą ani tym bardziej po trzecią czyli najgorszą ze wszystkich...Z całą pewnością czytanie tego nie będąc nastolatkiem jest stratą cennego czytelnikowi czasu.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
 • Krew marzeń
  Parisi, Susan
 • Pani na Czachticach
  Nižnánsky, Jozef
 • Wieczni
  Katsu, Alma
 • Panna Nikt
  Trzma, Tomasz
 • Zazdrość
  St Crow, Lili
 • Zdrada
  St Crow, Lili
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo