Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
biuro11
Najnowsze recenzje
1
...
45 46 47
...
123
  • [awatar]
    biuro11
    Polecam, tę relaksującą powieść. Trochę kryminał , trochę romans , fajnie się czyta i można przy tej lekturze się zrelaksować.
  • [awatar]
    biuro11
    No chyba będzie kolejna część, bo wątek Pani komisarz i prokuratora nadal nierozwiązany. Szybko się czyta, wiadomo zawsze że komisarz Florentyna rozwiąże każdą sprawę.
  • [awatar]
    biuro11
    Mam nadzieję, że autor szykuje następne książki. Fajny język, płynnie zachodzące wątki. Zaskakujące zakończenie , polecam
  • [awatar]
    biuro11
    Przez przypadek zakupiłam 2 książki tego autora na wakacjach. Fajnie się je czytało. Widać , że pisał znawca psychiatrii. Fajny język , ciekawa charyzmatyczna bohaterka. Polecam
  • [awatar]
    biuro11
    Szybko się czyta, bo i treść nies­komp­liko­wana­ i czcionka dość duża. Niespodziewana historia osobista Florentyny. Może jakoś poskleja ją Pan Prokurator.
Ostatnio ocenione
1
...
4 5 6
...
103
  • Pokochałam wroga
    Kareta, Mirosława
  • Szept z północy
    Georg, Miriam
  • Wiatr z północy
    Georg, Miriam
  • Playboy 2
    Mak, Katarzyna
  • Przez milion burz
    Czykierda-Grabowska, Agata
  • Żerca
    Miszczuk, Katarzyna Berenika
kecaj19651

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo