Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
ThursdayNext
Najnowsze recenzje
1
...
214 215 216
...
278
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra książka, chociaż fabuła filmu na jej podstawie nieco się różni od pierwowzoru. Bardzo przekonująca atmosfera, ciekawe okoliczności, napięcie do ostatniej strony.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Całkiem dobra książka z kilkoma ciekawymi historiami. Chociaż autorzy są kontrowersyjni i raczej nikt nie wierzy w prawdziwość przedstawionych tu opowieści, czyta się całkiem dobrze i szybko.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Dobra, trzymająca w napięciu książka z ciekawymi postaciami.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    Beznadziejna książka, z beznadziejną fabułą i beznadziejną narracją. Odnośniki do Europy Wschodniej są typowo "zachodnie" czyli obraźliwe, historia jest nudna, niesmaczna, nierealisyczna. Okropne.
  • [awatar]
    ThursdayNext
    W miarę ciekawa książka, chociaż kwestie rodzinne są zapożyczone od Janet Evanovich, a fabuła jest dość dziwną mieszanką kryminału i opowieści o zdrowiu psychicznym. Książka nieco za długa.
Ostatnio ocenione
1
...
84 85 86
...
252
  • Jej piękna twarz
    Harding, Robyn
  • Retrospekcja
    Brookmyre, Chris
  • Psychoterapeutka
    Flood, Helene
  • Wszystkie moje kłamstwa
    Ryder, Jess
  • Sąsiad
    Gardner, Lisa
  • Bałagan, jaki zostawisz
    Montero, Carlos
CheshireCat
Alessandra

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo