Luna

Autor:
Gabriela Gargaś
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2021)
Legimi (2021)
Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:
978-83-66736-51-1, 978-83-66736-52-8
978-83-66981-21-8
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
3.7 (6 głosów)

Luna ma w sobie coś z żywiołu. Gdy się śmieje, świat śmieje się wraz z nią. A gdy kocha, to całym sercem. Latając, czuje się wolna. I choć wciąż ściga ją wspomnienie przeszłości, wierzy, że wypełniając swoją misję w przestworzach, zagłuszy czarne myśli.

Daniel musi być silny. W jego zawodzie chwila zawahania może oznaczać czyjąś śmierć. Tajemniczy samotnik nie wie, czym jest strach. Przy Lunie dowie się, czym jest miłość.

Połączy ich gorący romans. Rozdzielą setki kilometrów i mężczyzna, który potrafi walczyć o swoje. Czy krótki, ale bardzo intensywny związek przetrwa tak ciężką próbę?

Szalona miłość, spontaniczne wybory i żar, który może zranić. Gabriela Gargaś odważnie opowiada o emocjach silniejszych niż rozsądek.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Jak dla mnie książka była tak naprawdę o wszystkim i o niczym, autorka rozwijała parę wątków i żaden na dobrą sprawę nie był kompletny i pociągnięty do końca.
  • Godna polecenia.
  • POLECAM tę życiową powieść, czasem smutną, pełną tęsknoty i bólu, o poturbowanych przez życie bohaterach. To pełna emocji i refleksji powieść o związku na odległość. • Luna, bohaterka powieści, to ratownik lotniczy i Daniel z bagażem błędów życiowych, żołnierz Legii Cudzoziemskiej, przypadkowo spotykają się w Paryżu i ....zaiskrzyło mocno, aż do bólu. I jest jeszcze Igor, który ratuje topiącą się Lunę i ... • Która z miłości ma szansę przetrwania? Czy ta na odległość szczera, tęskniąca? Czy ta bliska? Jak z walki ze swymi wewnętrznymi demonami wyjdą bohaterowie? Zakończenie zaskakujące.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo