Bratnie dusze

Tytuł oryginalny:
Soulmates
Autor:
Elizabeth Chandler ...
Tłumacz:
Dorota Strukowska
Wydawcy:
Wydawnictwo Śląskie (2015)
Wydawnictwo Dolnośląskie Oddział Publicat (2012-2013)
Wydawnictwo Dolnośląskie (2012)
Wydaw. Dolnośląskie (2012)
Wydane w seriach:
Pocałunek anioła
Kissed by an angel
ISBN:
978-83245-9142-8, 978-83-245-9141-1
978-83-245-914-1
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
książki
powieści
Więcej informacji...
4.0 (3 głosy)

Tristan bardzo tęskni za Ivy i za życiem na ziemi. Już wie, że niełatwo być aniołem; musi dotrzeć z przesłaniem do ukochanej osoby, która nie wierzy w jego istnienie, a także rozwiązać kryminalną zagadkę i zapobiec kolejnej zbrodni. Dotąd Tristanowi udawało się chronić ukochaną, lecz co skrywa przyszłość? Gra toczy się nie tylko o szczęście dziewczyny, lecz również o życie jej i bliskich jej osób. A czasu jest coraz mniej.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Trzeci tom cyklu, tak jak jego poprzednicy, nie zawiódł mnie. Wręcz przeciwnie - nie mogłam się od niego oderwać, a wraz ze zwiększającą się ilością stron, moje emocje i odczucia względem bohaterów stawały się różne. Kiedy początkowo byłam team Gregory, tak ta część mnie do niego definitywnie zniechęciła, tak samo do Susanne, która - mimo wszystko - dostała drugą szansę, lecz za pierwszym razem wybrała źle. Ivy i Will z kolei okazali się moim ship goal tej serii, bowiem związku Ivy i Tristana nie mogłam poznać głębiej, a Gregory... cóż, Gregory sobie popsuł opinię w moich oczach dość dosadnie. Jednak spotkała go kara, na którą - moim zdaniem - zasłużył. Sama książka pisana jest w oryginalnym stylu, długość rozdziałów przeraża mnie tak samo, jak we wcześniejszych tomach, a mimo to są one wciągające i warte uwagi. (Co do ich długości - po prostu jestem przyzwyczajona do rozdziałów cztero- czy pięc­ioka­rtko­wych­, nie siedmio- czy ośmiokartkowych.) Fabule daję mocne 9/10, bo jednak czegoś mi brakowało. Nie wiem, czego, ale niech to zostanie między nami.
  • Trzeci tom cyklu POCAŁUNEK ANIOŁA. • Tristan wie, że nie łatwo jest być aniołem, zwłaszcza gdy pragnie się nie tylko dotrzeć z przesłaniem do ukochanej osoby, która nie wierzy w jego istnienie, lecz także rozwiązać kryminalną zagadkę i zapobiec kolejnej zbrodni. Dotąd udało mu się ocalić Ivy, lecz co skrywa przyszłość?
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Elizabeth Chandler Publicat
Tłumacz:Dorota Strukowska
Wydawcy:Wydawnictwo Śląskie (2015) Wydawnictwo Dolnośląskie Oddział Publicat (2012-2013) Wydawnictwo Dolnośląskie (2012) Wydaw. Dolnośląskie (2012)
Serie wydawnicze:Pocałunek anioła Kissed by an angel
ISBN:978-83245-9142-8 978-83-245-9141-1 978-83-245-914-1
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 10 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo