17.04.2018Lekcja biblioteczna z wykorzystaniem tekstu z książki J.Bednarek , pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"

DSC05377 (2).jpg 13 kwietnia 2018 r. Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedzili uczniowie z Oddziału Przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej w Liskowie z wychowawczynią Kariną Woretą oraz nauczycielem Lilianą Uram. Na lekcji bibliotecznej dzieci wykonały z papieru ładne, czarno-białe kotki. Następnie wysłuchały opowiadania z książki Justyny Bednarek, pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek: czterech prawych i sześciu lewych”, które przeczytała Danuta Przybylska – starszy kustosz biblioteki. Dzieci pochwaliły się, że w szkole, wspólnie z panią Kariną i Lilianą czytają lekturę, pt.„Plastusiowy Pamiętnik”. Po jej przeczytaniu uczniowie obiecali, że w dalszym ciągu będą zgłębiali historię „…dziesięciu skarpetek”. Po zajęciach proponowanych przez bibliotekarza znalazł się czas na odpoczynek w Kąciku Czytelnika i na słodkie co nieco. Dziękujemy za udział w zajęciach zapraszamy na kolejne spotkanie w miesiącu maju, miesiącu poświęconym książce i czytelnikom.

DSC05377 (2).jpg DSC05377 (2)