Biblioteka PWSZ w Elblągu

Biblioteka (BU2) przy ul. Czerniakowskiej 22
poniedziałek - piątek 8.00-16.00
sobota nieczynne

Biblioteka gromadzi i opracowuje księgozbiór w nawiązaniu do bieżących potrzeb dydaktycznych uczelni. Biblioteka - BU1 (przy Al. Grunwaldzkiej 137) gromadzi literaturę dla kierunków prowadzonych przez Instytut Ekonomiczny, Informatyki Stosowanej i Politechniczny, Biblioteka - BU2 (przy ul. Czerniakowskiej 22) dla kierunków prowadzonych przez Instytut Pedagogiczno-Językowy. W czytelniach udostępniamy 86 tytułów gazet i czasopism drukowanych.
Zasoby Biblioteki liczą 74000 woluminów.

Od 2001 r. działa przy Bibliotece Galeria "Filar Sztuki" - miejsce spotkań ze sztuką i literaturą. Organizujemy tu wystawy malarstwa, grafiki, rysunku, fotografii, spotkania z ludźmi nauki i kultury.

Brak ogłoszeń na blogu.

Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tej biblioteki.