Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Wydawnictwo Psychoskok
[awatar]
Psychoskok
Telefon: 665-955-131
Województwo: wielkopolskie
Adres: Chopina 9/23
62-500 Konin

Wydawnictwo Psychoskok powstało w 2011, a nasz potencjał rozwojowy i promocyjny jest ogromny. Bazujemy na wieloletnim już doświadczeniu w segmencie reklamy multimedialnej i katalogowej. Wydawnictwo jest dzieckiem Agencji Reklamowej Mediakon, współpracującej od 5-6 lat z Grupą24h.

Posiadamy własne zasoby promocyjno-reklamowe w postaci kilkudziesięciu portali internetowych, z których wiele to liderzy swojego segmentu, np. szkolenia24h.pl, ofertypromocje.pl, wiedza24h.pl, ktotopotrafi.pl, kursy24h.pl, turystyka24h.pl, skle­pyin­tern­etow­e24h.pl, orga­niza­torz­yimp­rez.pl, testyopinie.pl. Tematyka naszych portali jest szeroko zróżnicowana i obejmuje wiele dziedzin, co stanowi doskonałą przestrzeń promocji i popularyzacji różnych książek, w tym szkolenia i kursy, edukacja, handel internetowy, turystyka, testy i wypracowania szkolne, psychologia, finanse i inwestycje, budownictwo, medycyna, sport, rozrywka i konkursy, konferencje, wakacje i noclegi, bieżące ogólnopolskie imprezy, ... Odwiedza nas około 1,5-2 milionów użytkowników miesięcznie.

Jako wydawnictwo współpracujemy z czołowymi dystrybutorami rynku księgarskiego w Polsce (np. Azymut, Motyle Książkowe), dzięki którym możliwa jest sprzedaż książek w kilkuset księgarniach (również w sieciach handlowych), stacjonarnych i internetowych. Bezpośrednio zaopatrujemy także indywidualne księgarnie w dużych miastach.

Naszym Autorom oferujemy nie tylko samo wydanie ich książek i dystrybucję, lecz także rzetelną informację i promocję w internecie, zarówno w serwisach ogólnokrajowych, jak i lokalnych dla miejsca zamieszkania Autora (oczywiście wyłącznie za jego/jej zgodą). Usługę tą wykonujemy nieodpłatnie, na mocy podpisanej umowy.

Ekspozycja

Czy wiesz, co czuje kobieta zdradzona i porzucona? A może wiesz, jak to jest stracić wszystko, w co wierzyłaś w jedną noc? Jak to jest żyć w przekonaniu, że walka z losem jest bezpodstawna? Bella wiedziała. Czy uda jej się poskładać to, co dawno połamane? Czy znajdzie sposób, jak pogodzić pragnienie z powinnością? Współczesna baśń dla niegrzecznych dziewczynek, gdzie zdrada jest tylko początkiem, choć początkowo wydaje się końcem. „I obiecuję ci miłość…”.
tylkorelaks.pl
autorzy365.pl

Komentarze (0)

Nie do każdego przemawia słowo „świętość”. Wielu kojarzy się ona z nied­ości­gnio­nymi­ wzorami do naśladowania, anielską cierpliwością, niepopełnianiem błędów, sztywnością, wieczną powagą i tym, że przy takich osobach na pewno nie wolno było używać brzydkich słów… Ale chwileczkę!

Najpierw przypomnijmy sobie, że święci też byli ludźmi. A być człowiekiem, to – jak dobrze wiemy – miewać gorsze dni, czasem rzucać mięsem, a innym razem talerzami. Ale też: mieć poczucie humoru czy odjechane pomysły. I właśnie tacy byli też święci!
Takich właśnie spotykamy w (Nie)świętych. Książka w zdecydowanie niesztywny sposób ukazuje spotkanie siódemki świętych i błogosławionych z trójką współczesnych ludzi. Wszystko ma miejsce w kawiarni o nieprzypadkowej nazwie Pod Złotym Cielcem. Współcześni ludzie, czyli Sara, Tomasz i Filip nie są zainteresowani świętością. Wszystko, co związane z Kościołem, wiarą i księżmi jest dla nich podejrzane i ma przykry zapach ciemnogrodu. Zaś bycie świętym to powaga, nuda i odmawianie sobie przyjemności.

Jednak święci, których spotykają w kawiarni jakoś dziwnie nie pasują do tego opisu. Ciągle szukają powodów do śmiechu, wygłupiają się i da się z nimi pogadać o wszystkim. Coś tu nie gra…

Bo (Nie)święci ukazują świętość w sposób nowatorski i oryginalny. W dramacie pojawia się wiele problemów bliskich współczesnemu człowiekowi, które okazują się być bliskie także świętym i błogosławionym. Bohaterowie ci dają się poznać od tej o wiele mniej popularnej, słabej i grzesznej strony, która czyni ich tak podobnymi do nas. Książka uświadamia czytelnikowi, że bycie świętym nie jest nudne ani zarezerwowane tylko dla wybranych. W (Nie)świętych ludzie, którzy omijają Kościół szerokim łukiem, mają okazję podzielić się swoimi wątpliwościami związanymi z wiarą. Książka więc zainteresuje nie tylko głęboko wierzących katolików, ale i tych, którzy nie identyfikują się z Kościołem katolickim.

autorzy365.pl
tylkorelaks.pl

Komentarze (0)

„Bankiet wysuszonych kasztanów” to kolejna książka Joanny Stańdy i jak poprzednie dwie: „Dzieci Jonasza” oraz „Podszepty pychy”, także i w tej delektujemy się mistrzowskim opisem ludzkiej emocjonalności i życiowych doświadczeń. Na przykładzie losów pięciu pozornie przypadkowych kobiet w zaawansowanym wieku senioralnym, które z powodu różnych dolegliwości trafiają do szpitala na oddział geriatryczny i ulokowane zostają w jednej sali, czytelnik zostaje zaproszony do empatycznego wspó­łucz­estn­ictw­a w ich światach, zarówno w perspektywie indywidualnych przeżyć jak i wzajemnych, inte­rper­sona­lnyc­h relacji. Cechą char­akte­ryst­yczn­ą utworu jest barwna aranżacja dialogowa, bogaty w przygody scenariusz oraz sam język, za który autorka była już nagradzana w konkursach. Delektując się tą lekturą, emocjonalnie bardzo gładko, a przede wszystkim ze znaczną dozą wrażliwości i wyczucia wchodzimy w ludzką samotność i smutek, lęki i słabości, nieumiejętność i niemoc, poczucie krzywdy i winy, lecz także stany i nastroje z drugiego bieguna: poczucie humoru i żart, optymizm i entuzjazm, pomoc i zrozumienie, nadzieja i wiara, troska i współczucie.
autorzy365.pl
tylkorelaks.pl
autorzy365.pl

Komentarze (0)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
...
17
grejfrutoowa
Opole MBP
Olesno OBP
Randaksela

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo