Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Wydawnictwo Psychoskok
[awatar]
Psychoskok
Telefon: 665-955-131
Województwo: wielkopolskie
Adres: Chopina 9/23
62-500 Konin

Wydawnictwo Psychoskok powstało w 2011, a nasz potencjał rozwojowy i promocyjny jest ogromny. Bazujemy na wieloletnim już doświadczeniu w segmencie reklamy multimedialnej i katalogowej. Wydawnictwo jest dzieckiem Agencji Reklamowej Mediakon, współpracującej od 5-6 lat z Grupą24h.

Posiadamy własne zasoby promocyjno-reklamowe w postaci kilkudziesięciu portali internetowych, z których wiele to liderzy swojego segmentu, np. szkolenia24h.pl, ofertypromocje.pl, wiedza24h.pl, ktotopotrafi.pl, kursy24h.pl, turystyka24h.pl, skle­pyin­tern­etow­e24h.pl, orga­niza­torz­yimp­rez.pl, testyopinie.pl. Tematyka naszych portali jest szeroko zróżnicowana i obejmuje wiele dziedzin, co stanowi doskonałą przestrzeń promocji i popularyzacji różnych książek, w tym szkolenia i kursy, edukacja, handel internetowy, turystyka, testy i wypracowania szkolne, psychologia, finanse i inwestycje, budownictwo, medycyna, sport, rozrywka i konkursy, konferencje, wakacje i noclegi, bieżące ogólnopolskie imprezy, ... Odwiedza nas około 1,5-2 milionów użytkowników miesięcznie.

Jako wydawnictwo współpracujemy z czołowymi dystrybutorami rynku księgarskiego w Polsce (np. Azymut, Motyle Książkowe), dzięki którym możliwa jest sprzedaż książek w kilkuset księgarniach (również w sieciach handlowych), stacjonarnych i internetowych. Bezpośrednio zaopatrujemy także indywidualne księgarnie w dużych miastach.

Naszym Autorom oferujemy nie tylko samo wydanie ich książek i dystrybucję, lecz także rzetelną informację i promocję w internecie, zarówno w serwisach ogólnokrajowych, jak i lokalnych dla miejsca zamieszkania Autora (oczywiście wyłącznie za jego/jej zgodą). Usługę tą wykonujemy nieodpłatnie, na mocy podpisanej umowy.

Ekspozycja

„W poszukiwaniu źródła- korzenie cywilizacji na Ziemi”, to książka opisująca zaginione, zaawansowane cywilizacje istniejące w prehistorii. Opierając się o materiały naukowe i przekazy wizjonerskie autor odtworzył zapomnianą historię imperiów, które osiągnęły dominację na Ziemi w czasach preh­isto­rycz­nych­. Chodzi przede wszystkim o królestwo Atlantydy, Mu, neolityczną kulturę pochodzącą z terenów obecnej Turcji oraz cywilizację starożytnego Egiptu rozwijającą się na długo przed szacowanym przez naukowców okresem.

Temat Atlantydy rozpatrywany jest na podstawie badań geologicznych, które jednoznacznie potw­ierd­zają­cych­, że na Atlantyku istniał niegdyś ląd, gdzie było wystarczająco dużo miejsca ma rozwój ośrodka cywilizacyjnego. Co więcej, autor opisuje samą kulturę atlantydzką odwołując się do dialogów Platona- „Timajos” i „Krytias”- a także przekazów wizjonerskich E. Cayce’a i Michała Papierskiego. Co ciekawe, wiele z przesłań Amerykanina o Atlantydzie można potwierdzić w rzeczywistości, co zostało szeroko opisane w publikacji. Cayce opisał zaginioną Atlantydę, jako niezwykle rozwiniętą kulturę przekraczającą możliwościami tech­nolo­gicz­nymi­ naszą dzisiejszą cywilizację. Rzeczą niemożliwą jest, by człowiek żyjący w pierwszej połowie XX wieku był w stanie dokonać tak skrupulatnego opisu kultury, której postęp był zupełnie sprzeczny z ówcześnie panującym światopoglądem. Drugim ośrodkiem kulturowym- cywilizacja Mu, położona na Oceanie Spokojnym- scha­rakt­eryz­owan­a została na podstawie licznych materialnych pozostałościach po znacznie bardziej rozwiniętej kulturze, niż tubylcy z wysp Pacyfiku, w postaci budowli, monumentów, systemów liczbowych i pisma. Autor oparł się także o pracę angielskiego badacza Jamesa Churchworda, który odczytał tablice zawierające historię Mu. Dodatkowo w publikacji bardzo wyczerpująco opisany został kompleks Gunung Padang z Indonezji. Oprócz zaginionych cywilizacji w książce przeczytać można o starożytnym Egipcie i cywilizacji istniejącej w prehistorii na terenach dzisiejszej Turcji. Wbrew powszechnie przyjętym teorią naukowym obie te kultury z powodzeniem rozwijały się w tym samym czasie ponad 12 000 lat temu. Jeżeli chodzi o kulturę wywodzącą się z obszaru zajmowanego obecnie przez Turcję autor skupił uwagę na kompleksie świątynnym Göbekli Tepe, natomiast w przypadku Egiptu zaprezentowane zostały badania naukowe, według których poszczególne budowle nie zostały zbudowane w czasach historycznych, ale znaczne wcześniej.
autorzy365.pl
tylkorelaks.pl

Komentarze (0)

Budzisz się kiedyś w nocy, dręczony ciągle tym samym koszmarem? Śniło ci się kiedyś, że toniesz, ale nie możesz się ruszyć, by popłynąć na powierzchnię? „Dusiła się i z każdą chwilą coraz bardziej opadała na dno. W końcu się poddała.” Brzmi znajomo? Chciałbyś wiedzieć co zrobić, by już nigdy więcej nie czuć się bezsilnym, szukasz odpowiedzi, a pytań coraz więcej. Bohaterowie „Manipulacji” mają ten sam problem, tylko że ich strach z każdą chwilą rośnie, a oni tracą nadzieję na przeżycie. „Każdy strach rodzi się w naszym umyśle i potrafi nim kontrolować”. Podejrzewam, że chciałbyś nauczyć się walki o siebie samego, kto by nie chciał. W tej powieści odnajdziesz odpowiedzi na dręczące się pytania, dowiesz się, że nie jesteś sam w tej walce, a bohaterowie wprowadzą cię do świata jeszcze ci nieznanego, ale wyjątkowo ciekawego. Nie daj sobą manipulować, przecież dobrze wiesz, że strach ma wielkie oczy. Pozwól na to, by książka pomogła ci stanąć na nogi i skonfrontować z czymś, czego nigdy wcześniej nie wyciągałeś z najc­iemn­iejs­zych­ zakamarków swojego umysłu. Życie to jedna wielka walka, daj sobie pomóc i sięgnij po wsparcie, a bohaterowie cię nie zawiodą. Poznaj duszę autora, włożoną w „Manipulację”.

„W takim razie idziemy po to co nasze. Po wolność.”
autorzy365.pl
tylkorelaks.pl

Komentarze (0)

Świetna, ciepła i lekko napisana komedia obyczajowo – sensacyjna, poruszająca wiele ważnych aspektów z życia codziennego: tolerancja, solidarność społeczna, odwaga w podejmowaniu wyzwań.
Ryszard, to szeregowy pracownik Urzędu Statystycznego, wklepujący na co dzień dane do komputera. Bohater prowadzi do bólu nudne i monotonne życie na jednym
z komunistycznych blokowisk, które zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa. Pewnego dnia, jego rutynę przerywa pojawienie się na osiedlu człowieka nazwanego "Malarzem", który nocami maluje samochody mieszkańców. Cała osiedlowa społeczność rusza do walki z tajemniczym chuliganem, a Ryszard staje się ich przywódcą.

Humor, groteska, mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy - to nieodzowne elementy twórczości Michała Krupy. W najnowszej książce Autora „Na głowie stanęło”, naprawdę wszystko stanęło na głowie.
Książka do kupienia m.in. Na stronie sklepu Tylko Relaks
tylkorelaks.pl

Komentarze (0)
1
...
4 5 6 7 8 9 10
...
17
grejfrutoowa
Opole MBP
Olesno OBP
Randaksela

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo