Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Agula
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
 • [awatar]
  Agula
  I do śmiechu i do wzruszeń:) Ciepła, piękna opowieść o przyjaźni, miłości i spełnianiu marzeń:) A Pani Wiesia, z naleweczkami dla zdrowotności, internatem i fifi - jak zawsze bezk­onku­renc­yjna­:D Polecam!
 • [awatar]
  Agula
  Serię "Drużyna" polubiłam od pierwszego tomu. Zżyłam się z bohaterami, Halem, Thorem, Stigiem, bliźniakami Wulfem i Ulfem czy Lydią. Dlatego z przyjemnością sięgnęłam po kolejną część ich przygód. Znów zanurzyłam się w świat, gdzie wierność, lojalność i przyjaźń to nie tylko puste słowa. Gdzie Drużyna działa razem i nawet z najt­rudn­iejs­zych­ sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Nie, nie zdradzę Wam, gdzie tym razem wiatry zniosą Czaple, ale gwarantuję, że ich przygody dostarczą znów niezapomnianych przeżyć.
 • [awatar]
  Agula
  Niby wiadomo, że jak się wchodzi we współpracę czy to z bankiem, czy z inną instytucją finansową, to musimy liczyć się z tym, że nasze dobro i nasz zysk jest na szarym końcu. Najpierw musi zarobić instytucja, potem długi ciąg pośredników i, jeśli coś zostanie, dopiero my. Ale i tak dajemy się nabrać na piękne reklamy, wizje dostatniego życia na emeryturze czy zabezpieczenie w razie kłopotów. Książka Pawła Reszki bezlitośnie pokazuje nam, jak naprawdę działają rynki finansowe i z czego czerpią korzyści. Jest to obraz iście przerażający! Ale książka podpowiada również, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu jakichkolwiek umów i o co pytać doradców. Lektura obowiązkowa dla wszystkich.
 • [awatar]
  Agula
  Niezwykła książka o braterstwie i lojalności. O winach, które nie ulegają zatarciu i przedawnieniu. O przypadku, który doprowadza do odkrycia mrocznej przeszłości. I o miłości, która zwycięża wszystko. Jedna z ciekawszych książek o Holokauście, jaką czytałam. Polecam!
 • [awatar]
  Agula
  Podobno jak czegoś bardzo pragniemy, to się spełni. I ta książka właśnie o tym jest - o sile marzeń, które nawet, jak wydają się dalekie i nierealne, to jednak się spełniają. Jest też o miłości, tej macierzyńskiej, ale i tej powodującej motyle w brzuchu. I o przyjaźni - która pojawiła się znikąd, a sprawiła, że ludzie stali się bliżsi niż rodzina. Polecam każdemu.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
31
 • Kronika zamordowanego świata
  Zimmerer, Katarzyna
 • Otchłań nienawiści
  Jax, Joanna
 • To nie deszcz, to ludzie
  Birenbaum, Halina
 • Strażacy
  Pasztelański, Rafał
 • Wrócę, gdy będziesz spała
  Dołowy, Patrycja
 • Rozterki śmierci
  Saramago, José
Ania
derylka
anaj_27

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo