Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Agula
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
 • [awatar]
  Agula
  Jedna z najlepszych książek, jakie ostatnio czytałam. Miałam zawsze wielki szacunek dla ludzi, którzy w górach niosą pomoc potrzebującym, ale nie zdawałam sobie sprawy, że są to ludzie aż tak wszechstronnie przygotowani, wyszkoleni i sprawni. Oceny ich umiejętności odbywają się regularnie, więc jeśli chcą służyć w tej elitarnej grupie, muszą bezustannie dbać o swój rozwój. W książce znajdziemy także opisy najbardziej niebezpiecznych, ale i zabawnych historii z życia ratowników. Byłoby dobrze, gdyby każdy, kto wyrusza w góry, znał zasady bezpiecznego poruszania się po nich i, co najważniejsze, stosował się do tych reguł. Żeby niepotrzebnie nie narażać ani siebie, ani tych, którzy, w razie potrzeby, wyruszą nam na ratunek. Polecam gorąco!
 • [awatar]
  Agula
  I do śmiechu i do wzruszeń:) Ciepła, piękna opowieść o przyjaźni, miłości i spełnianiu marzeń:) A Pani Wiesia, z naleweczkami dla zdrowotności, internatem i fifi - jak zawsze bezk­onku­renc­yjna­:D Polecam!
 • [awatar]
  Agula
  Serię "Drużyna" polubiłam od pierwszego tomu. Zżyłam się z bohaterami, Halem, Thorem, Stigiem, bliźniakami Wulfem i Ulfem czy Lydią. Dlatego z przyjemnością sięgnęłam po kolejną część ich przygód. Znów zanurzyłam się w świat, gdzie wierność, lojalność i przyjaźń to nie tylko puste słowa. Gdzie Drużyna działa razem i nawet z najt­rudn­iejs­zych­ sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Nie, nie zdradzę Wam, gdzie tym razem wiatry zniosą Czaple, ale gwarantuję, że ich przygody dostarczą znów niezapomnianych przeżyć.
 • [awatar]
  Agula
  Niby wiadomo, że jak się wchodzi we współpracę czy to z bankiem, czy z inną instytucją finansową, to musimy liczyć się z tym, że nasze dobro i nasz zysk jest na szarym końcu. Najpierw musi zarobić instytucja, potem długi ciąg pośredników i, jeśli coś zostanie, dopiero my. Ale i tak dajemy się nabrać na piękne reklamy, wizje dostatniego życia na emeryturze czy zabezpieczenie w razie kłopotów. Książka Pawła Reszki bezlitośnie pokazuje nam, jak naprawdę działają rynki finansowe i z czego czerpią korzyści. Jest to obraz iście przerażający! Ale książka podpowiada również, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu jakichkolwiek umów i o co pytać doradców. Lektura obowiązkowa dla wszystkich.
 • [awatar]
  Agula
  Niezwykła książka o braterstwie i lojalności. O winach, które nie ulegają zatarciu i przedawnieniu. O przypadku, który doprowadza do odkrycia mrocznej przeszłości. I o miłości, która zwycięża wszystko. Jedna z ciekawszych książek o Holokauście, jaką czytałam. Polecam!
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
35
 • Były sobie świnki trzy
  Rudnicka, Olga
 • Wołanie w górach
  Jagiełło, Michał
 • Nie umieraj do jutra
  Gluth-Nowowiejski, Wacław
 • Stara historia
  Littell, Jonathan
 • Rana
  Chmielarz, Wojciech
 • Uwierz w Mikołaja
  Witkiewicz, Magdalena
Ania
derylka
anaj_27

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo