Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
b.chro
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
...
40
 • [awatar]
  b.chro
  Historia o Igorze, który wyjeżdża z rodzinnego kraju do Nowego Jorku, zmieniając swoją tożsamość, by uniknąć wymiaru kary, i Emily, prawniczce, której nie idzie zbyt dobrze w robieniu kariery, a stanowisko ma tylko dzięki temu, że jest kochanką szefa. Gdy drogi im się przecinają, oboje czują do siebie przyciąganie. Główna bohaterka zakochuje się w mężczyźnie nie wiedząc, że może to przysporzyć jej wielu kłopotów. Nie jest to dobry romans i nie jest to dobry kryminał. Wyszło właśnie płytko, głupio, irracjonalnie. Zupełnie nie potrafiłam wczuc się w klimat tej historii, tak samo jak w cały "związek" głównych bohaterów.. Nie mam pojęcia na czym polegała ich miłość. Cała historia była trochę na siłę. Plusem książki jest to, że się ją szybko czytało. I na tym niestety plusy się kończą. Książka w ogóle mnie nie wciągnęła , wręcz irytowała i nudziła.
 • [awatar]
  b.chro
  Dla wielu osób rak równa się wyrok śmierci. Zwłaszcza gdy nie można go wyleczyć. I wtedy przed chorym stają dwie możliwości. Od razu się poddać lub na wszelkie możliwe sposoby walczyć o przedłużenie życia. A jeżeli taki wyrok usłyszy młoda osoba, która teoretycznie ma całe życie przed sobą? Ujmująca opowieść napisana w atmosferze ciepłej troski o drugiego człowieka. Mądra opowieść o życiu w którym jest miejsce na optymizm i nadzieję.Czasem potrzeba tak mało i zarazem tak wiele: ciepła słów i dotyku, chwili zatrzymania i zapatrzenia, bycia ze sobą a nie tyko obok siebie. Wspaniała, ciepła chociaż smutna książka. Bo i temat jest niełatwy. Warto przeczytać!!!Bardzo lekka i szybka w czytaniu.
 • [awatar]
  b.chro
  "Miłość nie potrzebuje słów. • Byłem twój, zanim się w ogóle odezwałaś." • Wzruszająca historia dwójki złamanych ludzi, którzy dzięki miłości budują z dwóch części jedną całość.Bardzo fajna, lekka historia. Nie wymagająca dużo od czytelnika, ale idealna na rozluźnienie i ciężki dzień. Fabuła typowa i przewidywalna dla takich książek Polecam !
 • [awatar]
  b.chro
  "Kiedy wrócę" to kontynuacja książki "Kiedy zniknę” i to właśnie od pierwszej części polecam Wam poznać tę historię. Co to była za ksiazka. Ile tu się zdarzyło. Czy los musi tak dotkliwie krzywdzić te młode osoby? Czytając tę książkę była radość, łzy i brak zrozumienia. Po trudnym wstępie z pierwszej części tu jest o niebo lepiej. Kiedy wiemy już kto z kim i poznamy bohaterów całokształt wypada rewelacyjnie. Ktoś może powie że te historie są ckliwe,przewidywalne że biorąc do ręki książki Lingas-Łoniewskiej powinnam wiedzieć czego mogę się spodziewać, ale to wcale nie zmienia faktu że chcę je czytać że chcę poznawać nowych bohaterów i zatapiać się w ich historii.Dla mnie te powieści są super i nie prędko mi się oczytają, Dziękuję za taką dobrą książkę.Świetna. Polecam
 • [awatar]
  b.chro
  'Kiedy zniknę'' to historia o sile przyjaźni i zaufaniu, ale również o walce z przeciwnościami losu. To siła młodych ludzi, którzy walczą o swoje szczęście. Wspierają się i są dla siebie ważni. Książka uczy nas, że nie pieniądze i pochodzenie są najważniejsze, a charakter i uczucia. Przyjaciele i rodzina to osoby, które powinny być blisko i czuwać przy swoich najbliższych, a nie odwracać się od nich gdy pojawią się problemy. Jedno wydarzenie może zmienić przyszłość oraz wpłynąć na wielu ludzi. A jeden błąd może komuś zniszczyć życie. Bardzo fajna książka chociaż typowa młodzieżówka. Jednakże porusza ważne tematy: miłości, zdrady, przestępstwa, milczenia, samotnego rodzicielstwa, itp. Autorka dawkuje nam emocje i odkrywanie tajemnic powoli. Na początku książki czułam się w niej bardzo zagubiona, ale im dalej tym lepiej. Książka ciekawa i wciągająca.Polecam.
Planowane i pożądane pozycje
 • Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
  Larsson, Stieg
 • Dzikie pragnienie
  Crownover, Jay
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo