Baśnik

Autor:
Beata Majewska
Wyd. w latach:
2018 - 2018
Wydane w seriach:
Seria Owocowa/ Beata Majewska
ISBN:
978-83-245-8300-3
Autotagi:
druk
książki
powieści
Więcej informacji...
3.7 (7 głosów)

Współczesna powieść obyczajowa z wątkami romansowym i rozpoczynania życia na nowo po trudnym doświadczeniu. Trzydziestokilkuletnia Barbara mocno przeżywa niedawny rozwód. Nie poddaje się jednak i próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Za namową przyjaciółki postanawia zająć się zarządzaniem klubem fitness, który pozostawił jej były mąż.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • "Baśnik" to powieść o uczuciach, miłości, pragnieniach, samotności, zaufaniu, zdradzie, rodzinie, lękach, kompleksach i nadziei. Ale przede wszystkim to książka o tym, że nigdy nie jest za późno, aby raz jeszcze zacząć życie na nowo, aby brać z niego jak najwięcej. • Historia z pomysłem, ciekawie się zapowiadająca jednak zabrakło jej konsekwencji. • Nie spodobała mi się przedstawiona historia, bohaterowie nie wzbudzili mojej sympatii a irytowali swoją głupotą, brakiem rozumu i umiejętnością logicznego myślenia, nie czułam żadnej chemii między nimi. Wszystko takie sztuczne, drętwe, nieprawdziwe i nadmuchane. Dialogi głupkowate, absurd za absurdem, brak logiki i sensu. Irytacja za każdym razem, gdy w tekście pojawiał się Aduś lub Karusia.I to ciągłe rozgrzebywanie, rozpamiętywanie i ciągły płacz doprowadzał mnie do wściekłości. • Owszem napisana jest lekkim stylem i czyta się ją szybko,ale ja jestem rozczarowana.
  • po pierwszej książce tej autorki, natychmiast zapragnęłam przeczytać kolejną i niestety..... słabo. Książka napisana bez polotu, taka nijaka. Historia słaba, nieciekawie opowiedziana. Nie zaciekawiła mnie. Zaczynam jej trzecią pozycję i mam nadzieję , że Baśnik to tylko wypadek przy pracy.
  • Nigdy nie jest za późno by szukać szczęścia. Tak jest w tej książce są wzloty i upadki.Czytałam z przejęciem o Barbarę jej mężu tyranie z którym miała dwoje dzieci.Rozeszła się i dostała w spadku klub fitness, gdzie poznała młodego instruktora i fizjoterapeute,który zakochał się w niej bez pamięci mimo ,że była 10 lat starsza.Książka trzyma w napięciu do ostatnich kartek.Polecam M.J.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Beata Majewska
Wydawcy:Wydawnictwo Książnica (2018) NASBI (2018) Książnica - Oddział Publicat (2018) Legimi (2018) ebookpoint BIBLIO (2018) Publicat Książnica - Publicat
Serie wydawnicze:Seria Owocowa/ Beata Majewska
ISBN:978-83-245-8300-3
Autotagi:beletrystyka druk epika książki literatura literatura piękna powieści proza
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 13 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo