Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
Województwo: warmińsko-mazurskie
Adres: Tylko administracja biblioteki: ul. Marii Rodziewiczówny 2
E-mail: gromadzenie@mbp.olsztyn.pl

Adresy filii bibliotecznych wraz z godzinami otwarcia są dostępne na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej: mbp.olsztyn.pl/filie

2016-3-4
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie - Planeta 11 53.77452 20.49362 Piłsudskiego 38 10-450 Olsztyn

Planeta 11 zaprasza na Koncert pamięci Johna Lennona – najpiękniejsze piosenki brytyjskiego artysty wykonają młodzi i zdolni muzycy:
~ Paweł Kotarski – wokal oraz instrumenty klawiszowe
~ Andrzej Żukowski – instrumenty klawiszowe

Kiedy? 4 marca 2016 (piątek) – godz. 17:00
Gdzie? w Planecie 11
WSTĘP WOLNY!

Co jeszcze? Po koncercie zapraszamy na darmową projekcję filmu dokumentalnego o Johnie Lennonie – start około godz. 18:30.
plakat-john-lennon-koncert-DO-DRUKU.jpg
Impreza w ramach cyklu KULTURALNY ZAWRÓT GŁOWY :)😊

plakat-john-lennon-koncert-DO-DRUKU.jpg plakat-john-lennon-koncert-DO-DRUKU
jpg, 1.2 MiB, 1190x1684

abecadlo_urodziny2.jpg

Z okazji 10 urodzin biblioteki Abecadło ogłaszamy konkurs literacki:

“URODZINOWY WIERSZYK”

Napiszcie kilka słów o naszej bibliotece i wygrajcie atrakcyjne nagrody.

Na wierszyki czekamy do 12 marca 2016 r. Możecie je przynieść do biblioteki lub wysłać na adres: filia10@mbp.olsztyn.pl Koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko, wiek i telefon kontaktowy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.03.2016 w trakcie naszej imprezy urodzinowej w AURA Centrum Olsztyna. Laureatów zawiadomimy telefonicznie. Biblioteka Abecadło zastrzega sobie prawo do publikacji wierszyków na stronie internetowej biblioteki.

abecadlo_urodziny2.jpg abecadlo_urodziny2

ferie_www.jpg

Kochane dzieci małe i duże!
Kochani rodzice oraz opiekunowie wspaniałych dzieci małych i dużych!

W tym roku zapraszamy Was w kosmos i na Tęczowe Wyspy, do Baśniolandii, na Książkowe Wzgórze oraz do Bałwankowej Krainy… a to tylko niektóre z niezwykłych miejsc, jakie możecie zwiedzić dzięki wyobraźni i książkom!

Podczas Ferii w bibliotece będziemy tropić przygody, rozwiązywać zagadki dete­ktyw­isty­czne­, rysować, malować, wyklejać, czytać, oglądać, opowiadać! Będziemy słuchać muzyki i tworzyć muzykę! Będziemy się świetnie wspólnie bawić! Czekamy na Was w bibliotecznych filiach.

Szczegółowy plan wydarzeń: mbp.olsztyn.pl

Oczywiście uczestnictwo we wszystkich powyższych, oferowanych przez biblioteki atrakcjach jest darmowe.

Do zobaczenia!

ferie_www.jpg ferie_www