Morderstwo na szlaku

Tytuł oryginalny:
Hiking trip
Autor:
Jenny Blackhurst
Tłumacz:
Magdalena Słysz
Wydawcy:
Wydawnictwo Albatros (2023)
Legimi (2023)
ISBN:
978-83-6751-303-6, 978-83-67513-16-6
978-83-67513-57-9
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
literatura
3.4 (5 głosów)

Najnowszy thriller Jenny Blackhurst, jednej ze wschodzących gwiazd wśród angielskich autorek thrillerów. Dwie osoby potrafią dochować tajemnicy. O ile jedna z nich jest martwa. Młoda brytyjska turystka przepada bez śladu na malowniczym szlaku wycieczkowym. Nikt nie wie, czy zaginiona jeszcze żyje. Nikt. Oprócz Laury. Dziewiętnastoletnia Maisie opuszcza dom rodzinny w Wielkiej Brytanii, żeby wędrować szlakiem West Coast Trail w Kanadzie. Wkrótce przyłącza się do spotkanego po drodze rodzeństwa, Sery i Ricka. Od razu się zaprzyjaźniają. Niestety, nie na długo… Wymarzona wędrówka w wesołym towarzystwie, wśród malowniczych krajobrazów, zmienia się w koszmar, kiedy pewnej nocy ktoś zostaje zamordowany. I choć nie ma ciała, zeznania świadka doprowadzają do uwięzienia – być może niewinnej osoby… Dwadzieścia lat później kobieta o imieniu Laura wpada w panikę, gdy dowiaduje się, że w pobliżu kanadyjskiego szlaku turystycznego znaleziono ludzkie szczątki, a media zaczynają powoli wyjawiać szczegóły. Laura, dziś szczęśliwa żona i matka, ma na sumieniu śmierć człowieka i od lat ukrywa się pod zmienionym nazwiskiem. Wygląda jednak na to, że sekret, którego strzegła przez niemal ćwierć wieku, wkrótce wyjdzie na jaw. Ktoś jest zdeterminowany, by Laura zapłaciła za to, co się stało: obserwuje jej dom i wprowadza chaos w jej życie. Jak daleko posunie się Laura, aby chronić swoje starannie pielęgnowane życie rodzinne? I co tak naprawdę wydarzyło się ponad dwie dekady temu w Kanadzie?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Recenzencie Zielona Sowo- to książka to częściowo retrospekcja...należy czytać ją biorąc to pod uwagę... wtedy czuje się akcję... bo to co było, ma wpływ na to co będzie dalej z postaciami. • Polecam ! Dlaczego ? i Kto ?- to było zaskoczenie w tej książce 10/10
  • moze nie najlepsza ksiazka tej autorki, ale czyta sie w miare przyjemnie i szybko
  • Wiele książek kryminalnych już przeczytałem, ale żadna mnie tak nie znudziła jak ta. Cierpliwie czekałem aż coś w treści się zmieni i mega przyspieszy akcję i wreszcie zaciekawi. Niestety doczytałem aż do 250 str. i poddałem się. Tego nie da się dalej czytać, szkoda czasu. Totalna nuda, brak jakiejkolwiek akcji, beznadziejna.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo